Информація про доставку та оплату

❗️❗️❗️Шановні друзі❗️❗️❗️
В нас форс-мажор в будівлі де знаходиться наш магазин немає світла з 11:00!
Обіцяють сьогодні у ввечорі налагодити електропостачання, але не дають 100% гарантіі.
Тому опцію замовлень на сайті вимкнено. 
❗️❗️❗️Сьогодні ми не зможемо зробити жодного відправлення❗️❗️❗️Будь ласка, хто встиг сплатити за замовлення та не може очікувати доки в нас все владнається напишіть нам в особисті повідомлення номери своїх карток ми повернемо гроші. 
Як тільки ситуація змінеться обов'язково повідомимо вас!
Будь ласка не сплачуйте за замовлення!
Щиро перепрошуємо за незручності!ОПЛАТА

Оплата замовлень проводиться на наш рахунок в Приват банку або післяплатою в відділенні Нової Пошти. Система оплати PayPal використовується для міжнародних замовлень. Вкажіть в коментарі зручний для вас спосіб оплати ми зв'яжемось з вами та надішлемо вам наші реквізити. Мінімальна сума замовлення 100 гривень.

Зберігання замовлень без оплати триває 3 робочих дні, після закінчення даного терміну замовлення скасовується. Дякуємо за розуміння!

 

ДОСТАВКА 

Термін доставки від 1 до 5 робочих днів (в залежності від наявності товару на складі і ваших побажань). Доставка виконується з понеділка по суботу з 10:00 до 16:00. Товари, замовлені вами в неділю, доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі.

 

Увага!

Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

 

ДОСТАВКА НОВОЇ ПОШТОЮ

Термін зберігання посилки у відділенні "Нова Пошта" - 5 днів.

Вартість - згідно з тарифами "Нової Пошти" - https://novaposhta.ua/delivery 

Терміни транспортування вашого замовлення Новою Поштою зазвичай 1-2 дні, розрахувати самостійно можна тут: https://novaposhta.ua/onlineorder/estimatedate 

Відстежувати посилку можна за номером накладної тут: http://novaposhta.ua

Шановний покупець, якщо ви з якихось причин не забираєте своє замовлення у відділенні Нової Пошти протягом 5 днів, то на п'ятий день йде автоматичне повернення товару. Повторна відправка цього ж замовлення може бути здійснена при оплаті подвійний доставки (туди + назад) за тарифами Нової Пошти.

 

САМОВИВІЗ (тільки Дніпро)

Ви можете забрати своє замовлення в нашому офісі, який знаходиться за адресою: м.Дніпро, вул. Європейська (Міронова) 20А, 1 поверх, з понеділка по п’ятницю з 10:00 – 17:00, субота з 10:00 – 16:00, неділя вихідний. Домофон тимчасово не працює, будь ласка, телефонуйте 0634661840 ми відчинимо двері.

Швидке замовлення

У режимі швидкого замовлення, в разі якщо ви не вибираєте колір та розмір, можливі проблеми з наявністю товару, так як при такому замовленні не відбувається резерв товару, на відміну від повного оформлення замовлення. Сподіваємося на Ваше розуміння!

Дякую за підтримку нашого проекту!