+38(063)466-18-40
Електронна пошта: hunta.in.ua@gmail.com
Днепропетровск
ул. Миронова, 20а
Карта ПриватБанка:
4731 2171 0449 0345
Українська
Кошик порожній

Футболки, значки, бейсболки з національною символікою України


Сьогодні Україна переживає тяжкі часи, у складних умовах відвойовуючи свою незалежність і право на демократичний розвиток. Ця політична ситуація стосується кожного громадянина, і багато хто починає свідомо декларувати та відстоювати свою життєву позицію.

Патріотизм – справа кожного українця

Бути патріотом означає любити свою країну, знати мову, поважати традиції. Наш патріотизм проявляєтся повсякчасно: хтось прикрашає національними кольорами мости, хтось розвиває міську інфраструктуру, хтось воює за нашу незалежність, а хтось вирішує носити футболки з національною символікою України.

Наш ворог мав на меті знищити любов до України, проте це йому не вдалося. Не дивлячись на засилля інформаційної пропаганди, саме зараз український патріотизм починає проявляти себе у повній мірі. Увесь світ захоплюється характером, волею і прагненням до свободи, які притаманні нашому народу.

Як каже Блаженний Любомир Гузар: «ми не маємо відмінностей між сходом та заходом; існує поділ лише між тими, хто щоро любить Україну та хто її не любить».

Волонтерство як поклик душі

У нелегкій політичній ситуації у донецького волонтера та дизайнера Леоніда Краснопольського, широко відомого своєю активною громадянською позицією, співпрацею та допомогою Збройним Силам України та його команди народилась ідея створювати патріотичні футболки з українською символікою. Збір коштів від цієї діяльності проводиться з метою їх передачі Українській Армії.

Команда під керівництвом Л. Краснопольського постійно займається волонтерською діяльністю – розробкою бронежилетів для бійців, які доблесно захищають Батьківщину, передає обмундирування і спорядження, здатне врятувати життя нашим воїнам.

Як купити футболку з українською символікою

На вулицях українських міст все частіше можна побачити громадян, одягнених у футболки з національною символікою. Цей модний одяг із задоволенням носять жінки, чоловіки і навіть діти. Це один із способів виказати підтримку своєї країни, явно та чітко окреслити громадянську позицію. Футболка з українською символікою – зразок стилю, один з трендів сезону.

Багато людей, які проживають у країнах Европейської Спільноти та в Америці, занепокоєні подіями, що відбуваються в нашій країні, активно підтримують боротьбу українського народу за свободу. Тому сьогодні футболку з символікою України не рідко можна побачити на просторах Європи.

У доповнення до футболок ми також пропонуємо придбати патріотичні бейсболки та значки.

Щоб купити футболку з символікою України в інтернет-магазині «Хунта», ви можете покласти товар у «Корзину» на сайті або замовити у менеджера за телефоном+38 (063) 466-18-40.

 

Купуючи футболки з символікою України,

Ви надаєте допомогу Українській Армії!